+فارغ از اینکه اشتباه کردم یا نه همینکه کاف هست و هر وقت دلم خواست باهاش حرف میزنم خیلی خوبه.دیگه دلواپس نیستم که چی میشه و چه کار کنم.از فرررردا بهونه ای برای گریه و غصه ندارم.فو میکنم روی زبان خوندن.

+دیروزم دوباره اومد و با ما وقتشو پر کرد.اولش گفت میبرمتون پارک دم خونتون.منم یه تیپ معمولی زدم . ارایشمم تمدید نکردم.بعد تصمیم گرفت بریم شهربازی .توی مسیر برام آهنگ بی نظیر سامان جلیلی پلی میکرد ( ساده میپوشه ساده میگرده.با همین کاراش عاشقم کرده) و این تیکشو به من اشاره میکرد.بعد که رسیدیم شهربازی و تیپ بقیه رو دید گیر داد به من که چرا مث بچه مدرسه ای ها لباس پوشیدی!( در کل اذم باید مغز خررر خورده باشه بچه رو ببره شهربازی. واسه چند دقیقه سوار شدن یه وسیله مزخرف چندهزارتومن بده.من که میبرمش پارک هرچفدر هم خواست بازی میکنه بدون هیچ هزینه ای)

+خیلی لاغر و نحیف شده.با هم حساب کردیم ما دویست میلیون ضرر کردیم.خیلی وحشتناکه، نه؟هعییی خدا خودت دوباره درستش کن.نذار بیشتر از این اعصابا داغون بشه

*براش پنجشنبه وقت دکتر میگیرم.خداکنه بیاد

+ اون آقای بیچاره که گفته بودم سی تومن کمک میکنه.به مادرم گفت میخواستم دخترتو سورپرایز کنم.میخواستم ببرمش خونه رییس فلان شرکت ( یه شرکت معتبر معروف).و بخوام اونجا استخذام بشه.نباید زود قضاوتش میکردیم بنده خدا رو.حالا بهم گفته یه روز که مطمئنی شوهرت گیر نمیده بیا ببرمت پیشش.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه تکین فایل منِ حقیقیِ من فصل رهایی خرید پستی راحت فیجو گردشگری قالب های فارسی وردپرس 24 معرفی جاذبه های گردشگری آنتالیا خرید و فروش و رهن و اجاره دیگرانه ها